Saltar navegació. Anar directament al contingut principal (Tecla d'accés S)

Inicio del Menú Secundario

Fin del Menú Secundario

  1. Vostè es troba a:
  2. Inici
  3. Llars
  4. Butlletí de llars
  5. Guanyadors sorteigs

EDPGuanyadors sorteigs

Comença el contingut principal

Guanyadors Fórmulas

Data Nom Cognoms Localitat Fórmula
13/07/2017 Transi Pérez de la Iglesia GERNIKA-LUMO Llum
08/06/2017 Aitor Carranza Luengos Bilbao Ahorro
11/05/2017 Gaizka Careaga Grijalba Dario Gas
06/04/2017 PRIMERA IDEA S.L Madrid Llum
09/03/2017 Jose González Rodríguez Hospitalet de Llobregat Gas i Llum
09/02/2017 María Luisa Roque Vidal Barcelona
12/01/2017 Luis Zamora Paris Valencia Llum
01/12/2016 Oscar Fernández Redondo Oviedo Gas
10/11/2016 Emilio Montaño Barragan Alegría-Dulantzi Gas
13/10/2016 Raúl González González Gijón Llum
08/09/2016 Laura Jurado Victoria Cartagena
14/07/2016 Pedro Villafranca Izquierdo Rondiella Gas i Llum
16/06/2016 Juan Carlos Remis González Oviedo Llum
12/05/2016 Luis Alfredo Rebolledo Fernández Langreo Llum
14/04/2016 Jesús Enrique Lozano Garrido Murias Llum
10/03/2016 Dolores Caballero Arias Getafe Gas i Llum
11/02/2016 Virginia Barriuso Gomez Santander Gas
14/01/2016 Jose Pablo Garcia Alonso Santander Llum
10/12/2015 Luis Cesáreo Gonzalez Bocero ELGOIBAR Gas i Llum
12/11/2015 Elena Aguado Moral Valladolid Gas i Llum
08/10/2015 Jesús Taboada Pampín Barakaldo Gas i Llum
13/08/2015 Elvira Alexia Ferrer Moreno Murcia Gas
09/07/2015 JON SARRIA RUBIN DE CEL BILBAO Gas i Llum
11/06/2015 Rosario Goñi Calvo San Sebastián Ahorro
14/05/2015 Juana María Ruiz Milla San Sebastian Gas i Llum
09/04/2015 Mª Magdalena Huerta Fabian Oviedo Gas i Llum
12/03/2015 Miguel Angel Peguero de León Valencia Llum
08/01/2015 Luz Sonia Suárez Suárez Avilés Llum
11/12/2014 Codruta Mirabela Greg Getafe Gas i Llum
13/11/2014 Mariano Lopez Lacruz Zaragoza Gas i Llum
09/10/2014 Pedro José Rabago Gómez Oviedo Gas i Llum
11/09/2014 Yarmila Boober Calderón Bilbao Gas
14/08/2014 Marc Eroles Saiz Maspujols Llum
12/06/2014 Avelina Turrado Llamedo Gijón Llum
10/04/2014 Jose Manuel Suárez Cuetara Aviles Llum
13/03/2014 Consuelo Gómez Colomer Coimbra Gas i Llum
13/02/2014 Manuel Francisco Rodríguez Alonso Oviedo Ahorro
13/01/2014 Miguel Ángel Gómez González Madrid Gas i Llum
05/12/2013 Gerardo Ruiz Maestro Renedo de Esgueva Gas i Llum
05/12/2013 Erika Heras González Kortezubi Gas i Llum
07/11/2013 Javier De Marcos Farez Errenteria Gas i Llum
07/11/2013 Ángeles Rodriguez Dema Oviedo Gas
03/10/2013 Alejandro Maestu Montoya Vitoria - Gasteiz Gas i Llum
03/10/2013 María Consolación Martínez Meneses Gijón Gas i Llum
05/09/2013 Maxim Kartouchov Bilbao Gas i Llum
05/09/2013 Antonio Hernández Sánchez Murcia Llum
01/08/2013 Jose Manuel Espinosa Tejada Legutiano Gas i Llum

Archivo en formato PDF Consulta las bases del sorteo de un año de energía gratis

Guanyadors Paraules ocultes

Data Nom Cognoms Localitat permio
13/07/2017 Juana del Pilar Rosa Espizarro Errenteria CAMARA DEPORTIVA TOM TOM BANDIT
08/06/2017 Alberto Guerra Crispin Bilbao TV 32" LG Smart TV 32LF5800
11/05/2017 Vicente Alba Alvarez Las Vegas PORTATIL LENOVO11,6" YOGA 300-11
06/04/2017 Emilio Alvarez llera Gijón CAMARA DEPORTIVA TOM TOM BANDIT
09/03/2017 Jesús Montoya Calleja Eskoriatza TV 32" LG Smart TV 32LF5800
09/02/2017 Ignacio Corral González Abadiño PORTATIL LENOVO11,6" YOGA 300-11
12/01/2017 Víctor Gozález Sainz Irún IPAD MINI 2 16 GB WIFI
07/12/2016 Gregorio Madrid Castejón Bullas
10/11/2016 Marcos Suárez Lobo Oviedo TV 32" LG Smart TV 32LF5800
13/10/2016 Faustino Fernández García Basauri IPAD MINI 2 16 GB WIFI
15/09/2016 Liliana Cahavarría López Bilbao
11/08/2016 Angel Sal Fernandez Avilés TV 32" LG Smart TV 32LF5800
14/07/2016 Antonio Arias Crespo Bembibre IPAD MINI 2 16 GB WIFI
16/06/2016 Mariano Braojos Sánchez Mósteles
14/04/2016 Alberto Arostegui Zubieta Portugalete iPad 2
10/03/2016 José Luis Fernández García Gijón iPad 2
11/02/2016 Fernando Lobo Pérez Gijón
14/01/2016 Koldobika Cuerdo Estebanez Basauri Portatil HP Pavilion
10/12/2015 José Antonio Martín López Madrid iPod Nano 16 GB
12/11/2015 Joseba Etxebeste Antón Vitoria - Gasteiz TV Samsung 40 "
08/10/2015 Jesús de Jorge Perlado Majadahonda Portatil HP Pavilion
10/09/2015 Javier Estrada Fuentes Bilbao iPod Nano 16 GB
13/08/2015 María José González Sobejano Oviedo TV Samsung 40 "
09/07/2015 ROSA PEREZ FORTES ERANDIO Portatil HP Pavilion
11/06/2015 Amagoia Artetxe Maritxalar Errenteria iPod Nano 16 GB
14/05/2015 Juan Carlos Loroño Zarandona Larrabetzu TV Samsung 40 "

Archivo en formato PDF Consulta las bases del sorteo.

 

Fi del contingut principal